ART / Lithographs / Litograph in colors 8135410
nr 813 5410
Lennart Glemme
(f. 1927), Sverige
Signerad Glemme, subject size: 50x60,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Lennart Glemme (f. 1927), signerad Glemme, motivets mått: 50x60
Lennart Glemme, Swedish painter, born 1927.
300
Monday Mars 11 2013
at 19:41:43